MÖBLER / Sittgrupper / Sittgrupp 7278468
nr 727 8468
Sittgrupp
9-del, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal, förgylld
Kondition: slitage
Utrop:
15.000 kr
Såld:
17.500 kr
måndag 28 november 2011
Sittgrupp
Kondition: slitage
nr 727 8468
Sittgrupp
Kondition: slitage
Utrop: | 15.000 kr |
Såld: | 17.500 kr |
måndag 28 november 2011 |